13 komentářů k článku Velký průvodce SEO: Začněte s optimalizací!:

 1. Mr. SEO

  SEO?
  SEO? Nechceš ňáký SEO? Levně SEO, pro tebe skoro zadarmo! SEO? Vy*er se na LEO vole, udělej SEO! SEO vole! Chcete SEO? SEO! Vy nechcete SEO? Co vlastně chcete?

 2. mludvig

  SEO je jako náboženství
  SEO je jako náboženství – nikdo sice neví jak to ve skutečnosti je, ale přesto si na tom spousta lidí postavila skvělej byznys. Jedinej rozdíl je, že o Googlu víme jistě že existuje.

 3. Anonym

  Anti SEO
  Zdar lidi, ja mam spis opacnej problem, chci aby me stranky v zadnem pripade nebyly k nalezeni nejakym googlem a podobne, proste aby je videli jen lide kterym zaslu url a roboti aby je nenasli. Ceho se vyvarovat a jak to delat ? Predpokladam ze robots.txt a podobny kvaziochrany googleari vesele ignoruji.

  1. Jarek

   Re: Anti SEO
   Když na ty stránky nepovede žádnej odkaz a lidi na ně nebudou chodit, tak se ve vyhledávačích propadnou pěkně hluboko.

   Jinak spolehlivější řešení by bylo třeba veškerý obsah schovat za přihlášení. Nebo ještě lépe nějak zašifrovat.

   1. Mark McClack

    Re: Anti SEO
    Dobrý den!
    Čtu váše požadavky a zároveň Vám pohu nabídnout naší novou knihu
    "Kontra SEO – účinná obrana", stojí jen 1299 ,-, ale jistě v ní
    najdete to, co hledáte…Volejte prosím na telefonní číslo 800 NOT SEO pro více informací !
    S pozdravem PR ředitel vydavatelství Universe Publishing Mark McClark.

 4. pan Martin

  SEO v PHP
  Kromě recenzované knihy také vyšla : SEO v PHP – Programujeme profesionálně také od Computer Pressu.
  Nemáte někdo srovnání nebo nedokážete někdo doporučit, která z knih je užitečnější pro programátora?
  Díky

  1. Mara

   Re: SEO v PHP
   Podle me uz z nazvu vyplyva, ze je to totalni nesmysl…vzdyt SEO se PHP takrka netyka! Mozna kdyz pomineme nejake prepisovani url ve friendly podobu, ale i tak je to teda odvazny nazev knihy:)
   A na knihy bych se uplne vykaslal. Vzdyt seo faktory se stale meni, pribyvaji, ubyvaji apod., takze nejlepsi je byt informovan z kvalitnich zdoju, jako jsou treba clanky profesionalu a strasne spousty informaci na internetu – nac utracet za drahe knihy…

   1. pan Martin

    Re: SEO v PHP
    PHP se SEa může týkat v okamžiku, kdy začnete nějaký web programovat a chcete teorii uvést do praxe. Možná máte pravdu v tom, že ta PHP nadstavba nad teorií SEA může být malá a jen zbytečně nafouklá. Popřemýšlím nad tím, díky za názor.
    Co se týče knih, tak jsem se k nim rád vrátil. Jednak celý dny čučím do počítače a zjišťuji, že mi to už leckdy unavuje oči. Tak si rád odpočinu tím, že budu chvilku čučet do něčeho co nebliká a nehraje všema barvama. Knížku si navíc můžu vzít do postele, do vany, na záchod. A především pokud o nějaké oblasti nevím skoro nic, tak chci nejdříve získat komplexní přehled a ten z internetu získám dost těžko – na internetu se musím nejprve prohrabat množstvím sena a získám často pouze střípky, často duplicitní informace a často informace, kterým se nedá plně důvěřovat a které si stejně musím někde ověřit. Internet je dobrej pak v tom, když už o věci něco vím a hledám konkrétní detaily nebo konkrétní implementaci.
    Cena programátorských knížek mi nepřijde nijak závratná často rovná ceně večeře pro dva. To ale neznamená, že když se chci něco dozvědět o SEu, že si o něm koupím 3 podobné knížky, stačí mi jen jedna. A proto jsem se ptal, která z knížek na trhu mi bude nejužitečnější.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2862