Přejít k navigační liště

Podpořte Zdroják

Líbí se vám Zdroják? Máte jej rádi a chcete jej podpořit propagací na svých stránkách? Není nic snazšího. Přidejte si na své stránky naše logo nebo aktuální články a zprávičky pomocí RSS exportu. Pokud se chcete o některé články podělit s vašimi přáteli, můžete je propagovat v sociálních sítích. A pokud máte další nápad, dejte nám o něm vědět.

Sdílení článků a zpráviček

Líbí se vám články nebo zprávičky Zdrojáku? Chcete se o některé z nich podělit s vašimi přáteli? Nabízíme vám snadnou možnost, jak je s nimi můžete sdílet pomocí sociálních sítí.

Pod každým článkem a zprávičkou najdete odkazy pro sdílení na sociálních sítích. Nebojte se je použít a dát tak vědět ostatním o zajímavých textech na Zdrojáku.

Pokud používáte jiné služby, není třeba zoufat, zpravidla nabízí uživatelům bookmarklety, které vám sdílení usnadní.

Logo Zdrojáku

Chcete odkázat Zdroják ze svých stránek? Můžete použít textový odkaz nebo na ně umístit naše logo. Logo Zdrojáku za účelem propagace na vašich stránkách vám dáváme k dispozici v bitmapovévektorové podobě.

Aktuální články a zprávičky přes RSS

RSS

Chcete-li na svůj web umístit přehled aktuálních zpráviček a článků Zdrojáku? Pak můžete použít některý z našich RSS exportů.

Sledujte Zdroják na Twitteru

Zdroják můžete sledovat i pomocí služby Twitter. Budete tak stále v obraze.

Další způsoby propagace

Chcete nás propagovat, ale nevybrali jste si ze seznamu výše? Napadl vás další způsob propagace Zdrojáku? Tak neváhejte a napište nám do redakce na redakce@zdrojak.cz.

Jak funguje proxy?

Posledních pár let mě baví se zabývat bezpečností aplikací. Čistě technicky. A když člověk tyhle věci implementuje, dostane se k zajímavým problémům, které by ho ani nenapadly. A tak se stalo, že jsem se dostal k proxy. Jako slepý k houslím.