6 komentářů k článku Symfony po krůčkách – MicroKernel:

 1. Honza K.

  Spatne routy?
  Kdyz jsem si to zkousel, tak nefunguje routa do rootu /. Pokud prohodim jejich poradi v souboru, zase nefunguje ta druha.

  Fatal error: Uncaught exception ‚Symfony\Component\Routing\Exception\ResourceNotFoundException‘ in symfonyMicroKernel\cache\dev\symfonyMicroKernelDevUrlMatcher.php:39 Stack trace: #0

   1. Dennis FridrichAutor příspěvku

    Re: Spatne routy?
    Ahoj Honzo, bohuzel mas pravdu, routy jsou pojmenovane stejne – chybicka se vloudila :)

 2. Dennis FridrichAutor příspěvku

  symfony/framework-bundle
  Kluci (a doufam ze i holky), fungovalo by to i se „symfony/framework-bundle“, nicmene vzhledem k tomu, ze v dalsim dile bude potreba Twig, pouzil jsem rovnou „symfony/symfony“. Pokud by se pouzil jen FrameworkBundle, tak by to melo jen 2.063 souboru :-)

  Do tridy MicroKernel lze take implementovat sys_get_tmp_dir(), pak se nemusi nastavovat prava na logs a cache adresar (a pouzije se tmp adresar systemu).

  public function getCacheDir()
  {
    return sys_get_temp_dir();
  }
  
  public function getLogDir()
  {
    return sys_get_temp_dir();
  }
  
 3. rapemer

  Použití MicroKernel v kombinaci s klasickým?
  Ahoj, díky za článek, MicroKernel je určitě velký krok kupředu. Dost často pro AJAXové operace vytvářím malé single-file aplikace, které využívají jen některé komponenty (Yaml::parse na konfigurace parameters.yml, Request, JsonResponse a připojení do databáze). Díky tomu šetřím prostředky serveru a rychlost odezvy je opravdu jinde.

  Co mě ale zajímá…. Už jste někdo zkoušel použít MicroKernel společně s klasickým full-stackem? To znamená, že hlavní aplikace zůstane, ale pouze určité operace (které nevyžadují inicializaci všech bundlů) se budou provádět přes MicroKernel …. určitě by šlo přes .htaccess přesměrovat část na MicroKernel a zbytek na klasický :-)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=16979