9 komentářů k článku Ovládací prvky specifické pro Windows Store aplikace a PLM:

 1. Vývoj
  Ahoj, lze vyvíjet pro windows store nějak nouzově i pod linuxem? Nejde mi o editor, těch je pro html potažmo web dost, spíše o simulátor? Cesta nativního vývoje přes html se mi moc líbí… (ale Windows bohužel nemám a kvůli tomu že bych si to chtěl jen vyzkoušet si pořizovat windows nechci)

 2. Futrál

  ne-HTML5
  Prosím o odstranění nálepky/ikony HTML5 z těchto článků – je to totiž matoucí. Ve skutečnosti jde o vývoj pomocí nestandardních prostředků pro proprietární platformu, nikoli o moderní otevřený web.

  1. Martin Hassman

   Re: ne-HTML5
   Označení je v pořádku, je to postavené na HTML5. K zmatení nemělo dojít, hned v názvu seriálu a většiny dílů je zdůrazněno, že se jedná o aplikace pro Windows Store. Použití není v rozporu.

   1. Futrál

    Re: ne-HTML5
    Obávám se, že takovéhle zavádějící spojování může poškodit pověst HTML5, které má zastřešovat standardy pro otevřené a multiplatformní aplikace (v kontrastu proti desktopovým aplikací, které jsou často vázané na jednu, nezřídka proprietární, platformu).

    1. Martin Hassman

     Re: ne-HTML5
     Používání technologií je v pořádku, není třeba to nijak tajit. Podobně, kdyby někdo začal používat JavaScript pro uzavřené prostředí, tak stále používá JavaScript, žádné tajení není nutné. Pokud by snad tohle přimělo lidi, aby nevěřili tomu, že z HTML5 lze vytvořit jen otevřená řešení a nic jiného, bude to jen zboření nepravdivého mýtu a to je dobře.

      1. Martin Hassman

       Re: ne-HTML5
       Ani jedno a to Ferrari před budovou není moje 8-) Nicméně to je odběhnutí od tématu, články týkající se HTML5 budeme jako HTML5 i nadále označovat, je to pravdivá informace.

      2. Martin Hassman

       Re: ne-HTML5
       Upravil jsem ale perexový obrázek, ať v něm není jen HTML5, ale HTML5 + Windows Store. Teď je to přesnější.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=7793