3 komentářů k článku ORM test PHP frameworků – DooPHP, Jelix:

 1. glubo

  Grafy a čísla
  Docela by mne zajímalo, kolik čtenářů ty tabulky se spoustou čísel čte. A kolik je prostě přeskočí k nějaké zajímavé informaci, třeba nějaké závěry z těchto čísel. Co takhle defaultně schovat ony tabulky se jednotlivými měřeními a zobrazit je až na vyžádání?

  Jinak když už se dělá opakování měření, nestálo by za to uvést i statistickou odchylku? A udělat těch měčení třeba aspoň pět, nebo deset?

  Nešlo by se trochu zamyslet nad formou grafů? Třeba aspoň přidat nějaké referenční hodnoty — buďto celkový průměr napříč frameworky, nebo jeden vyvolený framework?

 2. Honza

  Re: Grafy a čísla
  Nikdo. A proč? Podle komentářů od autora od prvního článku: protože nevěděl, jak frameworky porovnat, tak se rozhodl udělat srovnání něčeho, co změří. Chvályhodné, ale bohužel místo založení mimo veřejně dostupné prostory z toho udělal velký letní seriál. Bude z něj dobrý vysokoškolský učitel, dělat zbytečné tabulky už umí… Ale nejde vinit jen autora, protože tady zaspala redakce. Už i jí to asi dochází, protože na Twitteru nejsou zprávy o nových úžasných dílech.

 3. pavel.s

  šeď
  Souhlasím, je to nudná „dlouhá“ šeď. Nic neříkající grafy, žádné srovnání, žádné ukázky kódu, prostě nic.. Nejlepší by bylo to vydat jako jeden článek kde by se vše shrnulo, porovnalo,atd.. takhle tu máme každý týden jeden článek který nikomu nic nedá. ( bohužel )

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=8833