Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Přednáška AppEngine Kick Start v pondělí v Praze

Přednáška AppEngine Kick Start v pondělí v Praze

Zprávičky Různé

Nálepky:

Máte hlavu v oblacích? Pro cloud computing to není na škodu. Přijďte se podívat, jak do oblak dostat také Vaše data a aplikace. A využijeme k tomu Google cloud platformu App Engine. Přednáší Tomáš Zvěřina, autor App Engine hosted projektu www.memereactor­.com.

Během hodinové přednášky se pokusí Tomáš Zvěřina přiblížit i úplným začátečníkům jak se pracuje s Google AppEnginem, jaké má API nebo jak vypadá administrační rozhraní.

Akci organizuje ČVUT Google User Group a to v pondělí 7.3. 2011 18:00 – 19:30 na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze, Karlovo nám. 13, budova E, místnost KN:E-301. Registrujte se na této adrese.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

WebGPU už mají všechny hlavní enginy. Hotový standard z něj W3C dělat nechce

Na jaře 2026 už WebGPU není jen záležitost Chromia nebo preview buildů. Chrome, Edge, Safari i Firefox ho dodávají v produkčních verzích, ale ne na stejných platfórmach a ne se stejnými limity. WebGPU navíc podle aktuální charty pracovní skupiny nemíří z Candidate Recommendation do W3C Recommendation. Pro vývojáře je proto důležitější konkrétní podpora, fallbacky a limity paměti než formální status standardu.

Aktualizace WordPressu: Co se děje pod kapotou, když kliknete na tlačítko

Kliknete na „Update" a za chvíli je hotovo. Jenže co se přesně stalo? WordPress stáhl balíček, přepsal stovky souborů, upravil databázi — a na pár vteřin váš web zmizel pro všechny návštěvníky. Většinou to proběhne bez problémů. Ale když se to rozbije, chcete přesně vědět kde a proč. Pojďme si celý proces rozebrat od začátku do konce.