6 komentářů k článku Tvorba moderního e-shopu: správa objednávek:

 1. redhead

  Chyba nechyba
  Při přidání už existujícího produktu do objednávky by se asi měl zvýšit jeho počet a nepřidávat novou položku. Otázkou ale také je, jestli nějak uživatele neupozornit, že přidává produkt už v objednávce obsažený (možný překlik nebo chyba na straně komunikace se zákazníkem apod.)

  Jinak díky za super seriál! Sice jsem nenapsal ani čárku, ale pěkně se to čte (hlavně to, že se to tváří, že tu aplikaci skutečně vytváříte pro nějakého zadavatele).

  1. Jakub MrozekAutor příspěvku

   Re: Chyba nechyba
   Díky za komentář. Pravda, tohle jsem už neřešil, ale aby to kompletní, tak to ještě doplním.

 2. Daniel Steigerwald

  Čeština
  Přimlouvám se za nepoužívání čestiny v kódu. Ze $scope.$on(‚zprava‘.. my slzí oči ,)

  1. Jakub MrozekAutor příspěvku

   Re: Čeština
   Souhlasím, tady to bije do očí…upravím. V komentářích ale chci používat češtinu vzhledem k tomu, že je to český seriál. Samotný kód ale v EN

 3. David

  Proč nepoužít Angular services?
  Zajímalo by mě proč nevytvořit třídy v souborech public/js/lib rovnou jako Angular services nebo alespoň jako Angular konstanty? Některé třídy se budou používat na serveru, to ještě chápu, ale co ty ostatní? Jaký to má význam? Akorát se tím zaplácá globální jmenný prostor.

  1. Jakub MrozekAutor příspěvku

   Re: Proč nepoužít Angular services?
   Je to kvůli snazší testovatelnosti tříd. Je jednodušší takhle vzít třídu a testovat ji. Nicméně připomínka se zaplácáváním globálního ns je rozhodně oprávněná, upravím to.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=7161