6 komentářů k článku MVC, jQuery a Visual Studio 2008 SP1:

 1. piloponth

  RE: MVC, jQuery a Visual Studio 2008 SP1
  Takyto tutorial by si rozhodne zaluzil byt vo forme screencastu. Predpokladam, ze rok 2009 bude na webe v znameni screencastov a tutorialy podobne tomuto postupne vymiznu.

  Ale inak samozrejme vdaka za super clanok.

  PS: ten hnusny MS musi zase na vsetko zavadzat vlastny standard, vid. dokumentacne komentare. Nic proti MS ale toto je ich najsprostejsia praktika ("niekde sa nieco pouziva uz XY rokov vo forme Z, mi to okopirujeme ale forma bude v tvare C").

  1. Martin Hassman

   RE: MVC, jQuery a Visual Studio 2008 SP1
   Ad dokumentační komentáře – myslím, že v téhle oblasti žádný standard neexistuje, takže nelze, než si ušít na míru vlastní řešení a logicky se tady nabízel stejný formát, jako používá Visual Studio pro další programovací jazyky.

   1. Ladislav Thon

    RE: MVC, jQuery a Visual Studio 2008 SP1
    Pokud vím, v JavaScriptu se obvykle používá JSDoc. Dá se najít (třetí a čtvrtý komentář), proč ho nepoužili kucí od .NETu. Já ty důvody raději ponechám bez komentáře.

    1. Pavel

     RE: MVC, jQuery a Visual Studio 2008 SP1
     Protože použili řešení, které používá zbytek VS, aby to měli v rámci celého "balíku" jednotné?
     A proč celé VS nepoužilo JSDoc, který se obvykle používá pro dokumentování javascriptu? Já ty důvody raději ponechám bez komentáře :-)

     1. Ladislav Thon

      RE: MVC, jQuery a Visual Studio 2008 SP1
      Já se nebudu hádat. I tady platí, že kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Že Microsoft obvykle nechce, to víme. Vrtá mi hlavou jenom to, proč vlastně věnovali projektu jQuery tu svou dokumentaci, když ji nikde jinde nelze použít. Možná by se z toho dal (aspoň částečně) vygenerovat JSDoc? Hm, to stojí za úvahu.

 2. lopata

  konečně MVC
  Konečně pochopili i u MS že bez MVC frameworku ten web v .NETu není tak úplně komplet. Přece jen na klasickou internet aplikaci je vhodnější MVC FW než komponentový přístup, který se zas velmi hodí na intranetové a administrační věci a k tomu ještě i silverlight.

  Dělat web app pro win prostředí, tak .net se už jeví jako lepší volba než java.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2907