Komentáře k článku

Django: Administrace

Automaticky generovanou administraci lze označit za killer feature Djanga. Umožňuje uživatelům jednoduše přidávat, upravovat a mazat data v projektu, aniž bychom museli programovat vlastní správcovská rozhraní. V dnešním článku si ukážeme, jak takové administrační rozhraní v Djangu vytvořit.

Zpět na článek

6 komentářů k článku Django: Administrace:

 1. skrat

  pyjamas

  ahoj, bolo by pekne precitat si clanok o integraci pyjamas + django, plnokrvna klientska aplikacia v pyjamas s RPC smerujucim na django aplikaciu.

    1. Pavel DvořákAutor příspěvku

     Re: pyjamas

     Díky za nabídku, vypadá to zajímavě, ale nemyslím si, že jsem správná osoba. O dané technologii naprosto nic nevím a už teď to psaní těžko stíhám. Takže se omlouvám, ale zájem nemám.

 2. hynek

  Kvůli vytvoření admin.py restartovat server

  Po vytvoření souboru admin.py je nutné restartovat vývojový server (python manage.py runserver), jinak si server souboru nevšimne. (django 1.1.1)

  Zkusil jsem všechno možné, včetně odhlášení a přihlášení, stažení kompletní sbalené ukázky, čtení jiné dokumentace, všechno marné.

  Kromě tohoto byl popis od počátku kurzu naprosto dostatečný, krásně jednoduchý a přehledný.
  Děkuji.

 3. Spiler

  Maly problem

  Dobry den,
  na zacatek chci velice podekovat autorovi za exkluzivni navod ktery mi velice pomaha pri mem studiu djanga.
  Ale ted k veci muj problem spociva v tom ze po vytvoreni administratora tak jak je uvedeno v navodu mi zle zobrazit pozue stranka http://127.0.0.1:8000/admin/ dale uz se nedostanu. Jakekoliv jine pokusy meli zanasledek vyhozeni chybu 404 page not found. Dival jsem se po diskuzich ale nemuzu najit duvod mel jsem za to ze django administracni rozhrani garantuje celistve a nemusim dodelavat zadne templaty.
  Nevite nekdo kde delam chybu? Velice dekuji za odpoved.
  S.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3083