Přejít k navigační liště

Zdroják » Happstack

Archiv pro štítek: Happstack

Články Různé

V závěrečné části naší trilogie si ukážeme, jak se pomocí Happstacku dá pracovat s formuláři, pomocí kterých uživatelé mají možnost zadávat data do našich webových aplikací. Rovněž si představíme ukládání dat do stavové monády MACID.

Články Různé

V první části jsme si Happstack zběžně představili, nainstalovali a napsali si triviální program. Abychom si mohli předvést něco složitějšího, musíme se nejprve podívat na zpracování URL a na různé způsoby prezentace HTML kódu.

TypeScript 6.0 Beta – detailní rozbor všech změn

TypeScript 6.0 Beta nepřináší záplavu nových jazykových funkcí, ale představuje zásadní přechodovou verzi před přepsáním kompilátoru do jazyka Go. Mění výchozí nastavení, odstraňuje historické přežitky a zavádí determinističtější chování typového systému. Pro většinu projektů půjde o evoluční upgrade, pro některé ale může znamenat nutnost vyčistit roky starou konfiguraci před příchodem TypeScriptu 7.0.