5 komentářů k článku Webová aplikace pouze s jQuery a CouchDB:

 1. alfi_

  Re: Webová aplikace pouze s jQuery a CouchDB

  zajímavý nápad, ale asi jen pro hodně jednoduché aplikace. serverová část často dělá třeba nastavování práv nebo určité schování datové struktury před uživatelem. pokud tohle bude „vidět“ v html, pak to úplně nesplní svůj účel :-)

 2. skrat

  jQuery?

  Tento napad je mojou nocnou morou (nie negativnou) uz nejaky cas. Akurat nechapem preco jQuery? Ved je to predsa len DOM/CSS utilita, jQuery vobec nieje napomocne vo vyvoji sebestacneho (+CouchDB) klienta. Nijako nepomaha s architekturou klienta, s jeho spravovatelnostou a rozsirovatelnostou (preklad no more). Neimplementuje ziadne vzorce (MVP?).

  Takze vobec nechapem suvislost medzi server-less web aplikaciou a DOM utilitou. Ten clanok mohol byt krasne napisany bez referencie na jQuery, inak povedane mohol by nezavysli. jQuery + CouchDB je to zrejme pre lepsi google rank. c’mon!

  1. Ladislav Thon

   Re: jQuery?

   Kdybych něco takového dělal já, tak asi použiju Sammy.js, které je (chvilka napětí…) postavené na jQuery :-) Krom toho pro komunikaci s CouchDB je jquery.couch.js jasná volba.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=1192