Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Úvod do jazyka Dart + Codelab v Plzni

Úvod do jazyka Dart + Codelab v Plzni

Zprávičky Různé

Nálepky:

Proběhne 15. listopadu v budově Pilsfree v Plzni. Jana Moudrá Vás seznámí s novým skriptovacím jazykem Dart. Uvidíte spoustu zajímavých ukázek a bude i prostor pro diskusi. Během následující codelab si můžete procvičit své nabyté schopnosti. Výhodou je znalost skriptovacího/programovacího jazyka, ale není podmínkou – přednáška je určena pro širokou veřejnost.

Čas a místo konání později upřesníme na stránce G+ eventu. Přednáška je zdarma, registrace je nutná.

Těšíme se na Vás, GDG Plzeň

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

GPUI Component: moderní Rust GUI komponenty pro cross-platform desktop aplikace

Různé
Komentáře: 0
GPUI Component je open-source Rust knihovna rozšiřující framework GPUI o více než 60 moderních, nativních a multiplatformních UI komponent. Staví na deklarativním přístupu, stateless renderování a jednoduchém API inspirovaném Reactem či Yew. Díky optimalizovanému výkonu, podpoře témat a flexibilním layoutům umožňuje rychlý vývoj desktopových aplikací, jako je například trading nástroj Longbridge Pro. Knihovna je licencována pod Apache 2.0 a dostupná na GitHubu.

Vitest 4.0 – nové vizuální testování, lepší debugging a stabilní Browser Mode

Nová verze Vitest 4.0 posouvá hranice testování webových aplikací. Přináší stabilní běh testů přímo v prohlížeči, podporu vizuálního regresního testování i chytřejší práci s lokátory a typováním. Vývojáři tak získávají robustnější, rychlejší a přehlednější nástroje pro zajištění kvality UI i logiky aplikací.