Symantec uvádí beta verze Nortonu 2011 a aplikace pro Facebook

Společnost Symantec představila beta verze aplikací Norton AntiVirus a Norton Internet Security 2011, které jsou k dispozici zdarma ke stažení na webu Norton beta. Další novinkou je uvedení beta verze první bezpečnostní aplikace Symantecu pro Facebook a nástroje proti hrozbám šířených falešnými antivirovými programy.

Vedle beta verzí aplikací Norton 2011 uvedl Symantec také nové bezplatné bezpečnostní nástroje:

  • Norton Safe Web for Facebook – Aplikace pomáhá zajistit bezpečnost uživatelů Facebooku tím, že v jejich informačních kanálech vyhledává nebezpečné adresy URL dříve než kliknou na příslušný odkaz.
  • Norton Power Eraser – Tento nástroj se specificky zaměřuje na zjišťování a odstraňování hrozeb šířených pomocí falešných antivirových programů, tzv. „scarewarů“.
  • Norton Bootable Recovery Tool – Umožňuje uživatelům softwaru Norton spustit počítač do bezpečného stavu v případech, kdy je systém tak infikovaný, že jej nelze řádně spustit. Tento nástroj je k dispozici uživatelům Nortonu s přihlášením k odběru.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Symantec

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=1166