Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Přijďte si vyzkoušet vývoj v novém Qt a Symbianu

Přijďte si vyzkoušet vývoj v novém Qt a Symbianu

Nokia představila no­vý Symbian a spolu s ním také zdo­konalený nástroj pro vývojáře: pros­tředí Qt.

Přijďte si vyzkoušet, jak jed­noduše se v něm vyvíjejí aplikace pro mobilní zařízení a zejména pro nejžhavější novinku mezi chytrými telefony: model Nokia N8. Ten budete mít na místě samozřejmě k dispozici. Workshop je určen pro vývojáře, kteří mají zkušenost s programováním v C++ a bude probíhat v angličtině.   

Termín a místo konání: Středa 24.11. 2010 od 9:00 (registrace od 8:30) do 17:00 v hotelu Andel´s

Občerstvení po celou dobu akce a oběd zajištěny. Vlastní notebook s sebou.  

Registrujte se co nejdříve zde.

(počet účastníků je omezen, prosíme o nominaci maximálně dvou zástupců ze jednu společnost). 

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted

Co je nového v Gitu 2.55.0

Git 2.55.0 přináší šest zajímavých novinek – od dlouho očekávané podpory fsmonitoru na Linuxu, přes zjednodušení úprav historie commitů pomocí nového příkazu git history fixup, až po další krok v postupné integraci jazyka Rust do jádra Gitu. Přidává se i možnost pushovat do skupiny vzdálených repozitářů, omezit šířku grafu u git log --graph a zrychlit git grep a git cherry v částečných klonech.

Od statických stránek k edge computingu: Historie webových technologií za 30 let

Třicet let. Tak dlouho už web existuje v podobě, kterou bychom dnes alespoň zhruba poznali — od prvních statických dokumentů přes éru aplikací běžících v prohlížeči až po kód, který se spouští na stovkách míst po celém světě jen pár milisekund od uživatele. Tenhle příběh ale není jen suchým výčtem technologií a verzí. Je to příběh jednoho kyvadla, které se celé tři dekády houpe mezi serverem a klientem — a které právě teď nachází nový bod rovnováhy někde uprostřed, na okraji sítě.