5 komentářů k článku Vyvíjíme pro Android: Notifikace, broadcast receivery a Internet:

 1. BlackRider

  Nikdy nerikej nikdy ;)

  „Nikdy byste neměli z nějakého procesu běžícího na pozadí (ať už broadcast receiveru, service nebo čehokoli jiného) přímo spouštět nějakou Activity. To by uživatele pěkně naštvalo. Místo toho vyrobte notifikaci, on se o všem dozví a Activity spustí, až bude sám chtít (nebo nespustí, když chtít nebude).“

  Tohle je samozrejme pravidlo, ktery ma spousty vyjimek. Jeden priklad je treba Google Chrome to Phone ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.chrometophone ), ktera primo z broadcast receiveru spousti aktivitu browseru.

  Dalsi priklady sou treba ruzny pop-up okna pro SMS atd. ( https://play.google.com/store/apps/details?id=net.everythingandroid.smspopup )

  Proto nikdy nerikej nikdy ;)

 2. Jakub Hejhal

  Stahování (a parsování?) RSS
  Aplikace mi nestahuje žádné články ani po reinstalaci, a to ještě před pár dny fungovala skvěle! Může to být tou „vylepšenou“ verzí zdrojáku, tím pádem asi i jinou strukturou RSS?

  1. Martin Hassman

   Re: Stahování (a parsování?) RSS
   Mohlo by to být tím. RSS jsou nyní na jiných URL, ale původní URL na ně přesměrovávají. Zeptáme se Matěje, zda nebude třeba adresy v aplikaci upravit.

 3. Lenochod

  Padá
  Dobrý den, po spuštění mi aplikace padá, nevíte co s tím? Jedná se o tu verzi, která je ke stažení na konci článku. Díky :)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3702