Téměř 650 nadšenců do mobilních technologií se sejde v pátek v Praze na mDevCampu

Konference pořádaná společností Avast Software je největší svého druhu určenou pro české a slovenské vývojáře.

Téměř 650 nadšenců do mobilních technologií se sejde již tento pátek 17. června 2016 na šestém ročníku konference mDevCamp. Na největší události na české a slovenské mobilní scéně, kterou pořádá Avast Software, bude přednášet přesně 40 hostů. Mezi nimi i řečníci, kteří patří mezi světovou špičku a podílejí se na vývoji aplikací pro Twitter, Instagram, Slack nebo Spotify.

mDevCamp_2013_fullres-1059

“Máme radost z velkého zájmu o mDevCamp i z toho, že již máme vyprodáno,“ popsal hlavní organizátor Michal Šrajer a dodal, že největším lákadlem je podle dosavadních reakcí právě možnost nahlédnout pod pokličku slavných světových aplikací a osobně se setkat s jejich autory.

Během jednoho dne mohou účastníci konference, která se koná v prostorách Cinestar Černý Most, slyšet 30 technických přednášek a 10 inspirativních talků ve čtyřech sálech. Mluvit se bude hlavně o trendech v mobilním vývoji, designu, ale i o byznysu. Mezi přednášejícími je 10 zahraničních řečníků a samozřejmě také čeští experti na mobilní aplikace, kteří dlouhodobě patří k domácí špičce.

Kromě oficiálního programu jsou připraveny herní a odpočinkové místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními i virtuální realitou, novinkami ze světa internetu věcí, networkingové hry nebo dva velké večírky.

Podrobnosti o programu a vystupujících řečnících najdete na webu konference. Pro všechny, kteří se na konferenci nedostali, budou následně na webu k dispozici videozáznamy všech přednášek.

Hlavním partnerem konference je firma STRV.

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=18419