Komentáře k článku

Reportáž z Devel.cz konference 2013²

V sobotu 9. listopadu se na FIT ČVUT letos již podruhé konala Devel.cz konference. Vystoupilo několik známých osobností české vývojářské scény, mezi nimi i jeden zahraniční řečník. Přednášky nebyly všechny pouze čistě technologické, ale program se podařilo vyvážit i tématy jako je vedení firmy, lean startup a project management.

Zpět na článek

5 komentářů k článku Reportáž z Devel.cz konference 2013²:

 1. Martin Sura

  Kvalitní konference
  Už jsem to psal na Twitteru, ale pro jistotu ještě sem. Oceňuji, že přes původní úmysl nechat Miška přednášet v angličtině, se nakonec zvolila metoda přednášet „lámanou českoslovenštinou“.

  A druhá jeho přednáška mi přišla asi úplně nejlepší. (Ale i Ondra Žára či Karel Smutný mně velmi přijemně překvapili!:)

  Dobrá práce (včetně organizace)

  1. Martin Hassman

   Re: Kvalitní konference

   Díky, ta změna příjemně překvapila i nás, Miško se vlastně rozhodl až ono ráno před přednáškou, když jsem ho ujišťoval, že případné zaškobrtnutí mu nikdo vytýkat nebude 8-)

 2. jakub.boucek

  Díky za skvělou konferenci.
  Ahoj, touto cestou bych rád poděkoval za skvělou konferenci. Mrzí mě, že jsem nestihl začátek (viz http://goo.gl/8JJ3HE) ale i tak poobědová část stála za to.

  Poměr cena/výkon byl více než dobrý a líbíl se mi i přátelský duch konference. Například proti Webexpu úžasný přístup. Díky všem organizátorům a dalším, co se na tom podíleli.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=10324