Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Google App Engine přidává podporu Javy

Google App Engine přidává podporu Javy

Zprávičky Různé

Google App Engine dosud podporoval pouze hostování aplikací napsaných v jazyce Python, včera byla oficiálně oznámena podpora Javy. Dodejme že výhradní podpora jazyka Python byla jedním z kritizovaných míst projektu Google App Engine a vývojáři se od začátku dožadovali podpory dalších jazyků včetně Javy. Na podpoře Javy by teoreticky mohli vydělat i další vývojáři, protože v prostředí Javy běží i řada další jazyků (např. jRuby – implementace jazyka Ruby v Javě).

Pracuje se na přímé podpoře IDE pro Javu, v tuto chvíli existuje plugin pro Eclipse. O detailech podpory Javy pojednává dokument App Engine Java Overview a video Early Look at Java Language Support.

Google App Engine with Java

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Jak funguje WordPress Cron a proč občas selhává

„Cron mi nějak neběhá." Klasická věta, která ve WordPress světě může znamenat cokoli od špatně nastavené WP_SITEURL, přes loopback zablokovaný Cloudflarem, až po fatal error v callbacku, který nechal viset transient doing_cron. WP-Cron totiž není skutečný scheduler — je to pseudo-cron závislý na návštěvnosti webu a HTTP loopbacku, se všemi pastmi, které si dokážete představit. Tenhle článek je hloubkový průchod jeho vnitřnostmi: co se reálně děje při spawn_cron(), kde vznikají race conditions, proč selhává a čím ho v produkci nahradit.