Lidé, kteří formují český internet, se sejdou již pojedenácté

WebExpo, nejstarší a největší česká konference o Webu, bude letos opět inspirovat, vzdělávat a bavit. Ano, máte pravdu, první nebo největší konferenci dnes pořádá skoro každý, jenže WebExpo opravdu bylo první a dlouhodobě je největší českou konferencí pro lidi, kteří tvoří internet. Konalo se již 10 ročníků, na kterých celkem 12 412 vývojářů, designérů, marketérů a podnikatelů naslouchalo 880 řečníkům.

Web už dávno není izolované prostředí pro geeky, a proto na letošní účastníky WebExpa čekají především témata, která propojují internet s okolním světem: kryptoměny, internet věcí (IoT), strojové učení (ML), umělá inteligence (AI) a další. Kdo si chce udržet vliv na budoucnost podnikání, maketingu, produktového designu a vývoje, měl by si teď hned zapsat WebExpo do svého kalendáře.

11. WebExpo se koná 21. a 22. září 2018 v Praze v sedmi sálech pro 2000 posluchačů vystoupí 60 řečníků. Připraveny jsou i tři párty. Mezi největší hvězdy letošního ročníku patří Guillermo Rauch (zakladatel Zeitu), Val Head (specialistka na UX/UI animací v Adobe) nebo Dan Saffer (designer v Twitteru). Další podrobnosti průběžně naleznete na webu www.webexpo.net.

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=21469