Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Vyšel release candidate Jaxer 1.0

Vyšel release candidate Jaxer 1.0

Zprávičky Různé

Jaxer je AJAX server, který obsahuje zobrazovací jádro Gecko z prohlížeče Firefox. Přemýšlíte, proč je zobrazovací jádro na serveru? Protože umí pracovat s (X)HTML lépe něž jakýkoliv jiný nástroj (ať již PHP, ASP.NET nebo Ruby on Rails). Jaxer umožňuje psaní kódu v JavaScriptu, který proběhne na serveru ještě před odesláním stránky klientovi. Pokud rádi programujete v JavaScriptu, s Jaxerem jej nemusíte opouštět ani při programování serverové části vaší aplikace.

Verze 1.0 přinese několik novinek, např. nativní podporu JSON, zlepšení rozhraní pro MySQL a lepší práci s HTTP. Ke stažení je verze pro Windows, Mac i Linux. (Zdroj: Aptana.com, Ajaxian)

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

TypeScript 6.0 Beta – detailní rozbor všech změn

TypeScript 6.0 Beta nepřináší záplavu nových jazykových funkcí, ale představuje zásadní přechodovou verzi před přepsáním kompilátoru do jazyka Go. Mění výchozí nastavení, odstraňuje historické přežitky a zavádí determinističtější chování typového systému. Pro většinu projektů půjde o evoluční upgrade, pro některé ale může znamenat nutnost vyčistit roky starou konfiguraci před příchodem TypeScriptu 7.0.