12 komentářů k článku Uživatelé Opery, vyslovte se. Malý průzkum nového hlavního designera:

 1. X125

  Jádro problému
  Opravdu je hlavním důvodem malého rozšíření Opery "zda uživatelé preferují nativní vzhled Opery podle operačního systému nebo raději stejný (nenativní) vzhled na všech operačních systémech"?

  1. luigi

   Re: Jádro problému
   covece taky me to napadlo :-D Nicmene nemam predstavu, proc neni mnohem vice rozsirena – pouzivam ji uz hodne dlouho a jsem s rychlosti a funkcemi velmi spokojen – teprve FF3 a IE7 se nekterymi funkcemi zacali blizit..

  2. nikdo

   Re: Jádro problému
   A to snad nekdo tvrdi? Clovek by mel byt rad ze se ho na neco vyvojari vubec ptaji, ne jako jinde.

  3. paranoiq

   Re: Jádro problému
   zřejmě neumíte porozumět textu, nebo máte chorobnou touhu vyvolávat flame. Jon Hicks je hlavní designer UI Opery, proto se stará o design. vy jste snad ze zprávičky vyčetl, že by měl řešit rozšířenost Opery?

   1. Anonym

    Re: Jádro problému
    Otázka to byla dobrá. Protože hlavní problém Opery je použitelnost, nikoli výchozí skin.

 2. mixal

  Problem opery
  MYslim, ze problem opery je neprehladne GUI. mail ale hlavne preferencie a vzhlad su tak neprehladne organizovane, ze aj po roku a pol pouivania opery mam obcas problem nieco najst.

  Aspon nastavenia by mali uplne preorganizovat, FF je ovela dalej.

  1. Anonym

   Re: Problem opery
   Tak to mně přijde uspořádání nastavení naprosto logické a jednoduché a snad nikdy jsem neměl problém něco najít. Zato ve Firefoxu se trochu ztrácím. (Zvlášť, když si tam natáhnu pár doplňků, tak už člověk neví, kde se co nastavuje).

   A se vzhledem ať si dělají co chcou, jen když půjde zůstat u skinu z 9.2 (ladí mi s tématem Windows), kde jsem si uspořádal lišty a tlačítka podle sebe…

 3. Anonym

  Nejsem dobrý angličtinář
  Nejsem dobrý angličtinář, tak bych se rád zeptal, jak mám chápat tento text:

  How native does Opera look on your OS? *
  Are there any specific areas that feel out of place? Areas where the UI is done right? Please provide as much detail as you can, and be constructive!

  Předem díky

 4. carnero

  Vzhled
  Bez ohledu na to, zda Opera kopíruje nativní vzhled nebo ne, by mohli zapracovat na tom, aby používala systémové barvy. Nebo používala barvy skinu. Ale dokud bude používat někdo to a jinde ono, bude to na dvě věci bez ohledu na to, zda tvary tlačítek odpovídají systému nebo ne.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=221