Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Úvod do sociálních sítí – Facebook, Twitter a marketing

Úvod do sociálních sítí – Facebook, Twitter a marketing

Zprávičky Různé

Internet Info pořádá v úterý 4. května školení o sociálních sítích, určené pro firmy i jednotlivce, kteří se chtějí seznámit se základními způsoby marketingu firmy, značek či osobností v sociálních sítích. Na intenzivním školení se naučí používat jak samotnou technologii služby, tak postupy související s marketingem v sociálních sítích. Školení provede úskalím, metodikou měření a vyhodnocování úspěšnosti a základními triky při práci se sociálními sítěmi včetně specifik tvorby obsahu pro sociální sítě. Naučí se, jak v sociálních sítích zaujmout potenciální klienty. Školení vede Patrick Zandl, šéfredaktor Lupa.cz.

Přihlásit se můžete na stránce školení.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Panda

Nebude to spíš 4. 5.? 5. dubna už bylo…

Martin Malý

Jasně, opraveno, díky.

GPUI Component: moderní Rust GUI komponenty pro cross-platform desktop aplikace

Různé
Komentáře: 0
GPUI Component je open-source Rust knihovna rozšiřující framework GPUI o více než 60 moderních, nativních a multiplatformních UI komponent. Staví na deklarativním přístupu, stateless renderování a jednoduchém API inspirovaném Reactem či Yew. Díky optimalizovanému výkonu, podpoře témat a flexibilním layoutům umožňuje rychlý vývoj desktopových aplikací, jako je například trading nástroj Longbridge Pro. Knihovna je licencována pod Apache 2.0 a dostupná na GitHubu.

Vitest 4.0 – nové vizuální testování, lepší debugging a stabilní Browser Mode

Nová verze Vitest 4.0 posouvá hranice testování webových aplikací. Přináší stabilní běh testů přímo v prohlížeči, podporu vizuálního regresního testování i chytřejší práci s lokátory a typováním. Vývojáři tak získávají robustnější, rychlejší a přehlednější nástroje pro zajištění kvality UI i logiky aplikací.