Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Srovnání nových cloudových služeb Orchestra a PHP Fog

Srovnání nových cloudových služeb Orchestra a PHP Fog

Zprávičky Různé

Nálepky:

Na blogu SaltwaterC vyšel článek PHP Cloud Management: Orchestra vs. PHP Fog, ve kterém najdete rozsáhlé srovnání dvou nových platforem pro PHP vývojáře.

OrchestraPHP Fog se snaží poskytnout PHP vývojářům co nejjednodušší škálovatelnost a deployment. V článku se autor, který je zkušeným systémovým administrátorem i programátorem webových aplikací, věnuje těmto oblastem:

  • load balancing (vyvážení zátěže)
  • vrstva cache
  • použitý aplikační server
  • celkový návrh těchto služeb
  • deployment

Podobné služby jsou ve světě PHP novinkou a jsou jistě inspirovány i podobným úspěšným systémem Heroku pro aplikace v Ruby.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Strategie a AI jako klíč. Do Prahy přijely špičky technologického světa

WebExpo 2025 ukázalo, jak se tvoří budoucnost. Třídenní technologická konference WebExpo 2025 přivedla do Prahy světové i české experty, kteří nabídli inspiraci napříč obory. Hlavním tématem byla propojenost disciplín, význam AI a potřeba otevřenosti vůči novým výzvám – včetně podpory legální imigrace. Ukázalo se, že inovace vznikají nejen v Silicon Valley, ale i tam, kde se nebojíme myslet jinak.