Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Srazy.info jako správce účasti pro BarCamp

Srazy.info jako správce účasti pro BarCamp

Zprávičky Různé

Nálepky:

Srazy.info – webová  aplikace pro správu účasti srazů a akcí – se stala oficiálním správcem účasti letošního Barcampu v Brně, který se koná 15. 10. 2011. Srazy.info pomáhají pro Barcamp registrovat účastníky, účast kontrolovat a vytvářet komunitu kolem srazu pro další ročníky. Také zajišťují hlasování o přednášky, které dostanou na Barcampu slovo.

Během několika dní  se s velkým zájmem přihlásilo několik set lidí, proto musela být účast omezena na 550 účastníků. Tento strop byl brzo zaplněn a o účast na akci se přihlásilo dalších asi 250 zájemců. Minulý rok sloužily Srazy.info jako nástroj i pro Barcamp v Praze, který byl určen pro 140 lidí.

Zdroj: TZ Srazy.info

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů

Když web tvořilo jen HTML: návrat na začátek internetu

Přesně před pětatřiceti lety, 6. srpna 1991, oznámil Tim Berners-Lee v diskusní skupině alt.hypertext, že existuje něco jako World Wide Web. Tehdejší web neměl obrázky, styly ani skripty. Měl necelé dvě desítky značek a jediný úkol: propojit dokumenty. Co všechno jsme od té doby přidali, co se nám po cestě ztratilo a proč se dnes čím dál větší část oboru vrací k tomu, že samotné HTML umí překvapivě mnoho?