Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Spry: javascriptový framework od Adobe

Spry: javascriptový framework od Adobe

Adobe Labs nabízí pod BSD licencí framework Spry. Je určen k snadnému tvorbě graficky efektních webových aplikací (podívejte se na několik ukázek.). Zájemci mohou nahlédnout do dokumentace stávající verze 1.6 nebo si prohlédnout ukázky kódu. Připravuje se vydání Spry verze 1.7.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů

Mýtus jedné aplikace: proč PWA nenahradí vývoj pro každou platformu

PWA mohou webu přidat ikonu na ploše, fungování bez připojení, notifikace a některé systémové funkce. Nejsou ale cestou k jednomu klientu pro všechny platformy. Vyplatí se tam, kde se lidé k webu vracejí a ocení okamžitý vstup z odkazu. Jakmile aplikace musí spolehlivě běžet na pozadí nebo fungovat stejně na každém zařízení, bývá vhodnější nativní řešení.

Anthropic vydává Claude Opus 5

AI
Komentáře: 0
Anthropic vydal Claude Opus 5 — model, který se má výkonem blížit špičkovému Fable 5 za poloviční cenu a míří hlavně na agentické kódování. Cena zůstává na 5/25 USD za milion tokenů, přibývají API novinky jako mid-conversation tool changes a automatické fallbacky.