Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Sraz IT Insider proběhne v říjnu v Brně

Sraz IT Insider proběhne v říjnu v Brně

Zprávičky Různé

Nálepky:

IT INSIDER je neformální vývojářský meetup s pizzou a pivem nebo limonádou. Tentokrát ve čtvrtek 26. října v 17:30.

Téma?

Docker, speaker: Milan Felix Šulc

Jak se k nám dostanete?

Zobrazit mapu – parkování v Auparku (4 hodiny zdarma v podzemních garážích)

Registrace probíhají na FB eventu nebo na emailu tereza.machackova@comgate.cz do předmětu emailu uvádějte: MeetUp IT Insider.

Účast na události je zdarma.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tereza Macháčková

Omlouváme se za zmatečné informace, vloudila se do zprávičky chyba. IT Insider proběhne 26. října od 17:30 v Hradci Králové (nikoliv v Brně).

Více informací zde: https://www.comgate.cz/cz/it-insider

Jak funguje WordPress Cron a proč občas selhává

„Cron mi nějak neběhá." Klasická věta, která ve WordPress světě může znamenat cokoli od špatně nastavené WP_SITEURL, přes loopback zablokovaný Cloudflarem, až po fatal error v callbacku, který nechal viset transient doing_cron. WP-Cron totiž není skutečný scheduler — je to pseudo-cron závislý na návštěvnosti webu a HTTP loopbacku, se všemi pastmi, které si dokážete představit. Tenhle článek je hloubkový průchod jeho vnitřnostmi: co se reálně děje při spawn_cron(), kde vznikají race conditions, proč selhává a čím ho v produkci nahradit.