4 komentářů k článku Přehlídku mobilních aplikací AppParade vyhrála hra Rune Legend:

 1. shade

  To už je i tady mobilní mor?

  Přiznám se, že mě pořád rmoutí, že se z Lupa.cz stal server pro Facebook + mobily.

  Ale už opravdu nechápu, jak vývoj proprietární aplikace pro Windows Phone souvisí s obsahem root.cz (Denní zpravodajství ze světa Linuxu, Unixu, otevřeného software (Open Source) a svobodného software (Free Software)) nebo zdrojak.cz (Denní zpravodajství pro webové vývojáře, kodery a webdesignery).

  Tak doufám, že Rune Legends bude minimálně webový otevřený nebo aspoň svobodný software…

  Nebo to bude PR článek a bude jako takový označený?

  1. Martin MalýAutor příspěvku

   Re: To už je i tady mobilní mor?

   Že vy jste, Ondřeji, zareagoval pouze na klíčové slovo „Windows Phone“ a rozblikala se vám v hlavě kontrolka „PROPRIETÁRNÍ, nutně PR, dále netřeba číst!!!“? Nebo myslíte, že z vývoje multiplatformní aplikace nemohou mít vývojáři obecné zkušenosti, které mohou být ostatním, včetně webových vývojářů OSS, k užitku, a že tedy výsledkem nutně bude PR?

   1. shade

    Re: To už je i tady mobilní mor?

    Nezreagoval jsem „jenom“ na klíčové slovo „Windows Phone“, ale taky jsem si přečetl zprávičku, otevřel jsem i ten odkazovaný článek, projel si seznam aplikací, které byly přihlášené a pořád mi to nedává smysl „tady“. Kdyby to bylo na Lupě, tak ani neceknu a může tam být slovo Windows Phone klidně padesátkrát.

    Na ten strawman argument v druhé půlce reagovat nemusím, že ne?

  2. Čelo

   Re: To už je i tady mobilní mor?

   Mě spíše vadí, že se sem tahají zvyky z komentářů klasických zpravodajských serverů, kdy někdo s chutí (či spíše s hořkostí) komentuje něco, co ani pořádně nečetl.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2454