Přehlídku mobilních aplikací AppParade vyhrála hra Rune Legend

V soutěži tvůrců aplikací pro mobilní platformy, která proběhla v rámci již pátého ročníku přehlídky AppParade, zvítězil český tým Dreadlocks s hrou Rune Legend. Jedná se o skládací puzzle s příběhem inspirovaným severskou mytologií a s jednoduchým herním principem. Hra vyjde v půlce prosince 2011 pro platformu Windows Phone, na rok 2012 pak tvůrci plánují vydání verzí pro další platformy, včetně Androidu, iPhone a desktopových PC.

Na druhém místě se umístila aplikace Brigády do kapsy (LMC/Jobs.cz)  a na třetím opět hra, výtvor Flow Studia s názvem Power of Logic

O hře Rune Legend plánujeme samostatný vývojářský článek, ve kterém se dozvíte informace ze zákulisí tvorby takové hry a třeba i o tom, s jakými problémy se při vývoji pro mobilní platformy tvůrci potýkají. A nezapomeňte ani na naši vánoční soutěž, v níž je jednou z cen právě telefon s Windows Phone 7.5.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 4

Přehled komentářů

shade To už je i tady mobilní mor?
Martin Malý Re: To už je i tady mobilní mor?
shade Re: To už je i tady mobilní mor?
Čelo Re: To už je i tady mobilní mor?
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2454