Pochlubte se svou aplikací pro Azure a vyhrajte podporu či cestu do LA

Microsoft vyhlásil soutěž o nejlepší aplikace vyvíjené na platformě Windows Azure, v rámci které odborná porota vybere každý měsíc (až do kone dubna) nejzajímavější projekt. Výherce získá marketingovou podporu v podobě případové studie, komunikace v Microsoft online periodikách a na portálech třetích stran se zásahem desetitíců uživatelů. Kromě tohoto zviditelnění tvůrce nejlepšího projektu obdrží 25 000 Kč na další propagaci a dárek v podobě webové kamery.

V dubnu, kdy soutěž končí, Microsoft vybere ze všech přihlášených aplikací tu nejlepší, která bude podpořena výše uvedenými způsoby a nad rámec toho postoupí do regionálního kola. Výherce také navíc obdrží letenku, ubytování a účast na Partnerské konferenci v Los Angeles, propagaci
v rámci tiskové zprávy věnované platformě Windows Azure a herní systém Kinect spolu s konzolí Xbox 360.

Zájemci mohou registrovat své aplikace na portále Microsoft Platform Ready, kde stačí stáhnout a spustit test kompatibility a výsledek nahrát na portál. Pokud aplikace splní zkušební test, společnost automaticky získá k užívání logo „Powered by Windows Azure“ a bude zviditelněna v Microsoft katalozích (PinPoint v roce 2011, Microsoft Platform Ready). Soutěž trvá až do 30. dubna 2011, ale čím dříve se zájemci přihlásí, tím mají výraznější šance jak na měsíční, tak na celkovou výhru a opakované zviditelnění.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=1841