8 komentářů k článku Mozilla s Epic Games portovali Unreal Engine 3 do JavaScriptu (AKTUALIZACE: Demo je veřejné):

 1. hrach

  nepochopeni
  Vyzva k vyzkouseni vychazi z nepochopeni, co se vlastne stalo. Port Unreal enginu je jedinecny tim, ze vyuziva asm.js. Pokud tedy si ma ctenar neco vyzkouset, tak musi mit Nightly (kde snad, nejsem si jist, jestli je to uz v mozilla-central mergnute) je podpora pro efektivni kompilaci asm.js + musi najit nejaky kod, ktery vyuziva asm.js pro webgl. Pul roku stare demo to nebude.

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: nepochopeni
   Hledání možnosti vyzkoušení je prostě hledání možnosti vyzkoušení, to zbylé jsou jen tvé dojmy. Detaily ohledně asm.js apod. jsou v odkazovaném článku.

   1. Martin HassmanAutor příspěvku

    Re: nepochopeni
    Demo je staré stále půl roku, jen nově aktualizované, ale díky za doplnění.

 2. Zbyso

  WebGL hra
  Ahoj, demo se mi spustit nepovedlo, popravde taky pisu hru ve WebGL, ktera je k videni zde http://slimetribe.php5.cz s pomoci rozsireneho frameworku Three.js a nemam problemy s kompatibilitou nebo nutnosti mit nainstalovanou nightly ;)

 3. Vít Michalek

  ?
  No tak mám staženou verzi 23 co sami doporučuji, ale ani tak toto demo nespustim. Pry nemam podporovaný prohlížeč :)

  1. Huge

   Re: ?
   Nejspíš nemáš podporavanou gradickou kartu pro WebGL. Měl jsem to tak např. s Intel X3100, ale dá se to ohackovat v about:config, zkus pohledat.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=7588