Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Martin Králik: React Native – What? Why? How? | Reactive Bratislava Meetup 2016 #4

Martin Králik: React Native – What? Why? How? | Reactive Bratislava Meetup 2016 #4

Zprávičky JavaScript

Vacuumlabs vás pozýva na štvrtý tohtoročný Bratislavský Reactive Meetup! Našim spíkrom bude tentokrát Martin Králik, člen developerského tímu React Native. (https://github.com/majak)

Téma: React Native

Čo to vlastne je? Prečo ho Facebook vyvíja? Ako ho viem využiť? Vývoj natívnych aplikácií s lahkosťou vývoja pre web. Príďte si vypočuť rozprávanie o tom prečo sa oplatí skúsiť React Native.

Bude dostupný aj livestream na youtube.com/reactiveconf

Viac informácii o evente na Facebook evente alebo meetup.com

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů

Mýtus jedné aplikace: proč PWA nenahradí vývoj pro každou platformu

PWA mohou webu přidat ikonu na ploše, fungování bez připojení, notifikace a některé systémové funkce. Nejsou ale cestou k jednomu klientu pro všechny platformy. Vyplatí se tam, kde se lidé k webu vracejí a ocení okamžitý vstup z odkazu. Jakmile aplikace musí spolehlivě běžet na pozadí nebo fungovat stejně na každém zařízení, bývá vhodnější nativní řešení.

Anthropic vydává Claude Opus 5

AI
Komentáře: 0
Anthropic vydal Claude Opus 5 — model, který se má výkonem blížit špičkovému Fable 5 za poloviční cenu a míří hlavně na agentické kódování. Cena zůstává na 5/25 USD za milion tokenů, přibývají API novinky jako mid-conversation tool changes a automatické fallbacky.