Kurzy a workshopy pro webaře od Medio

Vývojářská a konzultační společnost Medio Interactive, s.r.o., představila své nové školicí centrum Medio Akademie. Nabízí veřejné i individuální kurzy, workshopy a webináře na témata úzce související s webem. Od návrhu přes grafiku, vývoj a technologie až po propagaci, SEO či webovou analytiku. Mezi svými lektory sdružuje řadu zkušených školitelů a odborníků z praxe.

Medio Akademie od počátku nabízí čtyři základní témata v podobě klasických školení – Profesionální grafika nejen pro web, Pokročilý vývoj webových aplikací, Google Analytics a Linkbuilding.

Průběžně budou přibývat i další veřejné kurzy, formáty a místa. Prostor přitom dostanou i zajímavá menšinová témata. Všechna klasická školení míří na pokročilejší uživatele, s důrazem na konkrétní postupy a dovednosti, ukázky a případové studie.

Pro firmy je pak důležitá nabídka individuálních školení připravená na míru podle oboru, požadavků a úrovně znalostí klienta. Využijí je zejména ti, komu nevyhovují témata, termíny či místa našich veřejných kurzů, dále pak firmy, které chtějí proškolit více svých zaměstnanců, tedy typicky vývojářské společnosti, konzultační a PPC agentury, reklamky, mediálky nebo větší e-shopy.

Další informace naleznete na webu Medio Akademie, případně v doprovodném článku na weblogu společnosti.

Zdroj: TZ Medio

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2424