Jste SEO Konzultant? Jaké přednášky na WEBEXPO 2014 byste neměli minout?

SEO je mrtvé! A nebo ne? Jestli také patříte mezi ty, kteří si denně lámou hlavu nad tím, jak stránky vašich klientů upravit, aby je vyhledavače našli a třeba i jak na gumě vystřelili na přední pozice, zbystřete. Na letošním ročníku konference WEBEXPO 2014 vystoupí řada profesionálů, jejichž přednášky by vám mohli udělat radost. Poprosili jsme Pavla Ungra, aby nám poradil, co byste jako SEO profíci neměli vynechat.

Sobota začíná už v 10 hodin přednáškou Lukáše Hurycha na téma „Jak poznat, co je špatně na nákupním procesu e-shopu“. Pochopitelně byste neměli propást ani moji přednášku „Wordpress jako rychlé řešení online prezentace za 30 minut“. Přesně v poledne vystoupí ve Světozoru Ilona Filipi a proradí, jak získávat zakázky v zahraničí krok za krokem. Další dvě přednášky na půdě České spořitelny se týkají e-mailů – Advanced E-Mail Marketing – Using Frequency Optimization and Recommendation Technology to Drive News a Opportunities and Possibilities of Transactional Emails. Než zakončím sobotní den s H1, těším se na šéfa Seznam.cz, Pavla Zimu, který bude vyprávět o propojení vlastního hobby s prací.

Poslední den konference WEBEXPO 2014 odstartuji vystoupením Jana Širmera a Pavla Šrámka. Ti by měli v Divadle Bez Zábradlí mluvit o bezpečnostních hrozbách na webu. Se svými zkušenostmi s testováním pro SME se pochlubí Martin Pěnička a Jan Rudinský. Na WEBEXPU uvede Honza Řezáč svoji novou knihu Web ostrý jako břitva a u toho by neměl chybět žádný UX designer. Postava českých sociálních sítí a fanatický běžec Miloš Čermák se přizná, Proč miluje noviny a pokusí se, abychom se do nich zamilovali i my. Poslední dvě místa ve svém harmonogramu věnuji bývalému kolegovi Romanu Appeltaurovi, který bojuje za více konverzí a Michalu Kubíčkovi a jeho radám, Jak si (ne)nechat hacknout WordPress stránky. A pak? Pak párty.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=13297