Dobrý web připravil čtyři nová školení a do konce července nabízí akci na UX školení

Dobrý web (www.dobryweb.cz) připravil čtyři nová školení zaměřená na zvyšování výkonu webu,  získávání kontaktů a samozřejmě nových zákazníků. Abyste předběhli konkurenci, je dobré znát osvědčené postupy i vědět první o novinkách. Blížší informace o školeních se dozvíte přímo na stránkách Dobrého webu:

Pokud vás zajímá použitelnost, uživatelská přívětivost nebo uživatelské testování webu, pak zbystřete. Dobrý web pro vás má nyní dvě lákavé nabídky týkající se UX školení:

  • Účastníci mohou po školení zdarma vyzkoušet některé nástroje na zlepšování a testování webu. Případně využít slevy, které partneři školení poskytují. Patří mezi ně Usabilla, Open Hallway, Loop11, mYx a mnohé další.
  • Při objednání do 31. 7. 2011 získáte na školení slevu 1000 Kč

Podrobnosti najdete na stránkách školení Nástroje a metody zlepšování webu a workshopu uživatelského testování použitelnosti.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2297