CzechAccelerator: rozjeďte startup v Silicon Valley

Od pondělka CzechInvest opět otevírá unikátní možnost strávit bezplatně tři měsíce v Silicon Valley. Přihlášky do CzechAcceleratoru přijímá až do konce září 2010. Do Ameriky ty nejlepší firmy odletí 1. ledna 2011.

Hlásit se mohou malé a střední podniky či start-upy působící v oblasti informačních a komunikačních technologií, biotechnologií, environmentálních technologií nebo mikroelektroniky. Úspěšné firmy získají tříměsíční bezplatný pronájem kanceláře ve špičkovém pod­nikatelském inkubátoru v kalifornském Plug and Play Tech Center.

Společnosti BoldBrick, Cognitive Security a ImageMetry již strávily čtvrt roku v tomto inkubátoru, a hovoří o svých zkušenostech. „Už v minulosti se nám podařilo navázat prvotní kontakty s potenciálními americkými partnery, ale zjistili jsme, že z České republiky je pro nás těžké je rozvíjet. Díky CzechAcceleratoru se nám podařilo setkat se se zástupci těch nejvýznamnějších firem,“ říká Michaela Špringerová ze společnosti BoldBrick.

Zdroj: TZ CzechInvest

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=1479