Česká Python konference bude již za měsíc

Každoroční české setkání příznivců jazyka Python, konference PyCon CZ, se bude konat 1. až 3. června v Praze, konkrétně ve smíchovské MeetFactory.

Hlavními hosty jsou letos Karen M. Sandler, Van Lindberg, Flavio Percoco & Nick Lang, Sam Trojan, ale můžete se těšit i na mnoho dalších skvělých přednášek a workshopů. Témata jsou jako každoročně velmi různorodá a měl by si v nich vybrat jak veterán, tak i začátečník: Bezpečnost a kryptografie, deep learning, analýza dat, machine learning, networking, asyncio, GIS, hardware, kontejnery, Open Source a komunita, GraphQL, testování, performance, využití Pythonu ve vědeckých oborech nebo k tvorbě hudby, a ještě mnoho dalšího. To vše doplněno i o příbuzná témata, jako práce na dálku, výuka dětí, či jak začít s programováním v pozdějším věku.

Česká Python komunita je známá pro svou aktivitu, přátelskost a skvělou atmosféru svých akcí. Pokud chcete být její součástí, PyCon CZ nesmíte minout! Lístky jsou právě v prodeji: studentský/učitelský za 800 Kč, individuální za 1900 Kč, firemní za 2900 Kč. Tyto ceny platí do 20.5., poté se lístky těsně před konferencí zdraží.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=21330