Blíží se PixDevDay – konference nejen o webu a PHP v Brně

V sobotu 14. 6. pořádá v Brně společnost Pixmania s.r.o. druhý ročník konference PixDevDay určené PHP vývojářům a nadšencům do web developmentu. Všichni, kdo se zajímají o PHP a související technologie, vývoj velkých aplikací a práci v týmu, jsou srdečně zváni.

David Grudl se podělí o své zkušenosti s refactoringem kódu. Petr Vyhlídal bude mluvit o optimalizaci SQL dotazů, naopak no-SQL přístup objasní Filip Procházka přednáškou o systému Redis. Zpátky k programování – o robustním a hojně diskutovaném Symfony promluví Martin Hasoň. Dostaneme se i k Javascriptu; Marek Takáč se podělí o své zkušenosti s jeho aplikací na velkých systémech. Kde všechny tyhle technologie použít? Třeba vás inspiruje Adam Kurzok s přednáškou „5 věcí, bez kterých firmu neuděláte“.

Kompletní program najdete na www.pixdevday.com.

Mezi přednáškami bude prostor pro diskuzi a sdílení zkušeností. „A co nestihneme probrat na konferenci, můžeme dořešit na afterparty v blízké hospůdce, kde bude akce volně pokračovat,“ zve Andrej Guráň všechny účastníky konference.

Již o loňský PixDevDay byl nečekaný zájem, takže se neváhejte už teď registrovat, sledujte twitter @pixvalley a těšte se na soutěž o slona.

Zaslal Adam Vašíček

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=12151