Během konference Mobera se uskuteční Hackathon – souboj vývojářů jednotlivých platforem

O srovnávání jednotlivých mobilních platforem není nikdy nouze, pravděpodobně poprvé však mají 5. září v rámci brněnské konference Mobera možnost utkat se vývojáři při tvorbě aplikace od úplného základu. Multiplatformního Mobera Hackathonu se účastní 2–4 členné týmy, jejichž cílem je vytvořit pro svou oblíbenou mobilní platformu aplikaci na zadané téma. Aplikace se vytváří od úplné nuly a týmy by měly být schopny ji předvést alespoň v beta verzi na konci Mobera Hackathonu (tedy po 6–7 hodinách práce).

Účastníkům hackathonu budou po celý den k dispozici mentoři pro jednotlivé platformy (Android, iOS, Windows Phone 7 a Symbian). Téma vyvíjené aplikace se týmy dozvědí na začátku dne, aby do soutěže vstupovaly se stejnými podmínkami.

Na Mobera Hackathonu se podílejí GUG.cz & Google, Nokia, Microsoft a iStyle. Pro tvůrce nejlepší aplikace v každé platformě budou připraveny tyto ceny:

  • Lego Mindstorm a VIP vstup na Google Developer Day pro všechny členy nominovaného tým
  • Bezplatné služby Jihomoravského Inovačního Centra
  • Bezplatný vstup na konferenci Mobera pro všechny členy týmu
  • Coworking prostory v HUB Praha
  • a další ceny od jednotlivých partnerů

Registrace na Mobera Hackathon je zdarma, další informace jsou k dispozici na stránkách GUG.cz a na webu konference Mobera.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=2338