Komentáře k článku

Vyvíjíme hybridní aplikace v Ionicu: První mobilní aplikace

Dnešní třetí díl pojmeme čistě prakticky. Vytvoříme si jednoduchou mobilní aplikaci, která bude zobrazovat filmy na základě vyhledávací fráze (bude to takové malé ČSFD). Jako databázi filmů použijeme předdefinované pole objektů. V příštím díle našeho seriálu pak tuto aplikaci napojíme na webové API.

Zpět na článek

13 komentářů k článku Vyvíjíme hybridní aplikace v Ionicu: První mobilní aplikace:

 1. janchalupa

  Windows 10
  Ahoj/dobrý den, chápu to správně, že by takováto aplikace měla bežet i na Windows 10 (Mobile)? Děkuji

  1. Pablo74

   Re: Windows 10
   Zatím s tím asi nikdo nemá zkušenost, nová verze je tu krátce, nicméně vývojáři Ionicu tvrdí:

   Ionic 1.2 marks the first release with a new supported platform. Today, Ionic 1.2 supports Windows 10 and Edge, which runs on the new Windows Phone 10 platform.

   Vypadá to jako ANO :-)

  1. Pablo74

   Re:
   Skoro to vypadá, že neběží služba Ionicu. V příkazovým řádku ve složce (adresáři) projektu je třeba zadat příkaz

   ionic serve -l

    1. Ondra

     Re:
     Zdravím, zkouším a stejný problém jako kolega, co nenapasl, čím to bylo :) Spouštím, žádná chyba, ale prázdná stránka. Jen modrý pruh nahoře, jinak nic. Nevím jak dál a co zkoušet.

     1. vSkiper

      Re:
      Velice pravdepodobne mas chybu v routeru. Formalne mas vsechno v poradku (zadna chyba), ale fakticky ti ui-router nerozumi vraci false a nic se nestane. Pro develop fazi si do .run statementu Ionic/Angular aplikace pridej tenhle kouzelny clanek a console ti pomerne presne rekne co delas spatne $rootScope.$on("$stateChangeError", console.log.bind(console));

  1. Jan VáclavíkAutor příspěvku

   Re:
   Řekl bych že tak za měsíc. Dá to dost práce, ale budeme teď během ledna a února připravovat tutoriály na Codecamp, kde bude kurz právě o Ionicu. Tak to vezmu při jednom :-)

 2. Marian Benčat

  resolve
  Zdravím,

  hádám, že to tak děláte jen v rámci tutoriálu, ale data bych pro konkrétní view nepřiřazovat (negetoval např, pres promise v controlleru), jednak ty data pak maji tendenci doskakovat do viewčka – vypadá to blbě a na pomalejších strojích způsobuje sekání animace mezi view. Proto se ty data tahají pomocí resolve – které nastává před transitionem a samozřejmě čeká na resolve u promise.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=15961