4 komentářů k článku Vimdiff – nástroj drsňáků:

 1. mcepl

  vim-fugitive
  Co se týče skákání po konfliktech, tak je to prostinké, milý Watsone:

  /<<<<<CR>
  

  :).

  Ale jinak pokud se Vaše diffování týká uložení souborů v gitu, tak silně doporučuji nasazení pluginu vim-fugitive. Silně doporučuji. Instrukce k jeho používání je možné nalézt ve výtečných videích Vimcasts.

  1. Vít KotačkaAutor příspěvku

   Re: vim-fugitive
   Vida, hledání přes <<< a pohyb n/N, to mě nenapadlo. Beru to jako funkční workaround, přece jen bych čekal něco, kde se nemusím přepínat z normal módu.

   Na vim-fugitive jsem taky narazil, ale úplně mě to nechytlo, i když v těch Vimcastech to vypadá pěkně. Jednak v Gitu dělám cca 1/3 práce a zbytek v Mercurialu a jednak mi úplně nesedí, že používá pro merge jen 3 okna (chybí base).

 2. fmatejic

  Vypnuti barvice
  No, ja mam svuj vim jak barevnou paletu a pluginu prehrsle (treba i na wiki), jako asi kazdy, kdo ho vyuziva. Ale na problem jsem narazil az kdyz jsem vimdiffem porovnaval vicero jazyku, obcas nebylo videt, co je co (stejne barvy) – ne vzdy se naparsuji barvicky dobre.
  Nakonec muj .vimrc obsahuje :
  if &diff
  syntax off
  endif

  1. Vít KotačkaAutor příspěvku

   Re: Vypnuti barvice
   Problém překrývání barev se mi zatím vyhýbal, ale díky za tip na vypnutí syntaxe. Nebyl to jen problém konkrétní colorscheme?

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=20665