6 komentářů k článku ORM test PHP frameworků – Seagull, Symfony:

 1. glubo

  WAT
  Takže pokračujeme opět v nicneříkajícím seriálu, ve stále stejně nudné formě.

  Když už má jít o srovnávaní, nešlo by aspoň trochu sjednotit používané výrazy? Proč třeba jen u PostgreSQL se používá od Postgres, Postgre SQL, až po Postgre SGL — což ani přes upozornění přes twitter a diskusi stále není po více jak měsíci opraveno.

  U jednoho frameworku je jedna odrážka pro OOP a MVC zároveň, jinde to jsou odrážky dvě.

  1. Jaroslav JakouběAutor příspěvku

   Re: WAT
   Uznávám chyba je na mé straně.
   K editaci je nezbytné kontaktovat redakci, což jsem chtěl udělat až vyjdou najevo veškeré nedostatky, které je nezbytné opravit, abych je mohl předělat najednou. (špatná volba) ;-)

 2. kaktuss

  Este kolko nicnehovoriacich dielov (opis a vlastnosti FWkov pozname, merania nam samostatne nic nedaju) bude nasledovat? Kedy predpokladate zverejnenie zaverecneho dielu?

  1. Jaroslav JakouběAutor příspěvku

   Re:
   Vyjde ještě jeden „nudný“ článek s Yii a Zendem a poté závěrečný díl.

 3. Petr Prchal

  Zase..
  Merime vykon ORM a zase tu neni ani uvedeno, jake ORM je pro testovani pouzito v jednotlivych frameworcich.. Snad se dockame napravy aspon v zaverecnem dile, ktery bude davat smysl…

 4. PW

  Zase vsetko zle
  Nikdo uceny z neba nespadol, ale ucit sa tym ze clovek publikuje na weboch ktore maju byt urcene pre profesionalov je trosku pritiahnute za vlasy. Ako je mozne ze redakcia necha prechadzat taketo „skvosty“? To je to leto az tak zle?

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=8853