Již druhý rok přináší GeeCON svět JAVA do Prahy!

Chcete navštívit známou vývojářskou konferenci GeeCON opět u nás v Česku? Žádný problém, společnost Y Soft spolu s organizátory GeeCONu vás zve 23. – 24. října 2015 do Prahy. Konat se tu bude již druhý ročník této výjimečné akce, která má v sousedním Polsku mnohaletou tradici. IT publikum z řad vývojářů a JAVA odborníků získává unikátní příležitost shlédnout všechny zajímavé přednášky přímo doma v Praze.

Mateřský polský GeeCON má za sebou už mnoho úspěšných ročníků, kdy se rájem vývojářů stávala střídavě města Krakow a Poznaň. Dvoudenní konference se postupem času rozrostla i díky velkému zájmu samotných řečníků na třídenní, z počátečních 350 účastníků je dnes pár tisíc. Stejně jako první rok jsou pořadatelé sami zvědaví, kolik nadšenců do dynamických jazyků Ruby a Groovy nakonec do Prahy dorazí nejen z Česka, ale také z Německa, Maďarska a okolních států.

bannery_adwords_300x600

Česko do jisté míry převezme osvědčený recept z Polska, takže konference se také bude konat v prostředí multikina na Černém Mostě a nabídne účastníkům čtyři paralelní přednáškové programy. Mezi přednášejícími najdete slavná jména z celého světa – od Java vývojářů na volné noze, přes vyznavače open source, experty na dynamické jazyky, až po významné představitele velkých softwarových firem. Největšími esy, na která se můžete na přednáškovém mole těšit, jsou například Kevlin Henney, Antonio Goncalves, Grant Ingersoll nebo Václav Pech.

bannery web_2015

Nenechte si ujít druhý ročník této programátorské konference, která si klade za cíl především udržovat, stmelit a vzdělávat JAVA komunitu.

Registrace je dostupná na www.geecon.cz. Těšíme se na viděnou v Praze!

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=15842