Další ročník soutěže Calling All Innovators vyhlášen, na vítěze čeká investice až milion dolarů!

[Tisková zpráva] Společnost Nokia vyhlašuje již třetí ročník soutěže o nejlepší software pro mobilní telefony pod názvem Calling All Innovators! Loni se soutěže zúčastnilo 1 700 vývojářů z 85 zemí. Letos v lokálním česko-slovenském kole čeká na vítěze 40 tisíc korun. V globálním kole jde o mnohem víc! Vítězové jednotlivých kategorií berou desetitisíce dolarů, cenou pro toho nejlepšího je milionová investice!

40 000 Kč – to je částka, kterou dostane na ruku vítěz česko-slovenského kola. K tomu se pojede na náklady společnosti Nokia podívat na světové finále soutěže Calling All Innovators. Druhé a třetí místo vyhrává 20 a 10 tisíc korun a k tomu si všichni výherci odnesou skvělý mobil.

Suma 50 000 USD je v globálním kole připravena pro tři vítěze průřezových kategorií – autory nejlepší mobilní počítačové aplikace, nejlepší aplikace pro Nokia N900 a nejlepší multiplatformové aplikace využívající nástroj Qt. Na vybranou aplikaci zaměřenou na lokální trh pak čeká 15 000 USD.

Dále tu jsou čtyři základní soutěžní kategorie: Ekologie, Zábava, Produktivita a Zlepšování života. První tři v každé z nich dostanou 30 000 USD, 15 000 USD a 5 000 USD, jejich aplikace se budou prodávat v Ovi Obchodu na exkluzivních pozicích a Nokia jim nabídne i další konzultace a podporu.

Samostatnou kategorii tvoří Growth Economy Venture Challenge. V ní Nokia hledá nápad, který by dokázal revolučním způsobem pomocí mobilu zlepšit životy lidí v rozvojových zemích. Jediný výherce získá investici od společnosti Nokia v podobě 1 milionu USD i její aktivní marketingovou a PR podporu. Vítězný nápad přitom musí obsahovat jasně definované poslání a business plán a musí cílit na nízkopříjmové oblasti světa.

Soutěže se může zúčastnit kdokoliv starší 18 let. Aplikace je možné přihlašovat do 10. 6. 2010 a to jak individuálně, tak týmově, případně i prostřednictvím firmy.

Více informací o globálním kole soutěže najdete na:

www.callingallin­novators.com/

Informace o českém kole soutěže jsou připraveny na:

www.callingallin­novators.com/czech

Více informací o Growth Economy Challenge se dozvíte na stránce: http://www.ca­llingallinnova­tors.com/ventu­re_challenge.as­px.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=3203