Přejít k navigační liště

Archiv autora: Pavel Ungr

Věnuji se aktivně SEO a internetu již od roku 2004. Z Et netery jsem nastoupil do Ataxa a následně do H1.cz, Od roku 2009 pracuji jako SEO konzultant. Vedu školení nejen o SEO. Pravidelně publikuji zejména o internetovém marketingu na Lupě.cz a přednáším. Krom SEO se aktivně zajímám o sociální sítě a jejich využití. Baví mě experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguji SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

Komentáře: 12

Linkbuilding jako součást SEO a kanál online marketingu v roce 2014

Základní principy SEO se nemění. Vytvářet nalezitelný web se silnou značkou, který budou vyhledávače i návštěvníci milovat. Tohle platilo v roce 2005 a bude platit i v roce 2015. Ovšem všechny další věci se dynamicky mění. Hodnotící signály, přístup k odkazovému profilu nebo důvody a způsoby penalizací. Vyvíjí se i technické schopnosti vyhledávačů.

Jak funguje proxy?

Posledních pár let mě baví se zabývat bezpečností aplikací. Čistě technicky. A když člověk tyhle věci implementuje, dostane se k zajímavým problémům, které by ho ani nenapadly. A tak se stalo, že jsem se dostal k proxy. Jako slepý k houslím.