Přejít k navigační liště

Zdroják » sinon

Archiv pro štítek: sinon

JavaScript
Články JavaScript

O problematice TDD toho bylo napsáno již hodně, proto si v tomto článku jen osvěžíme nějaké základní pojmy a ukážeme si, jak aplikovat tuto metodu na konkrétním příkladě napsaném v JavaScriptu za pomocí testovacího frameworku Mocha a knihoven Chai, Sinon.

Mýtus jedné aplikace: proč PWA nenahradí vývoj pro každou platformu

PWA mohou webu přidat ikonu na ploše, fungování bez připojení, notifikace a některé systémové funkce. Nejsou ale cestou k jednomu klientu pro všechny platformy. Vyplatí se tam, kde se lidé k webu vracejí a ocení okamžitý vstup z odkazu. Jakmile aplikace musí spolehlivě běžet na pozadí nebo fungovat stejně na každém zařízení, bývá vhodnější nativní řešení.

Anthropic vydává Claude Opus 5

AI
Komentáře: 0
Anthropic vydal Claude Opus 5 — model, který se má výkonem blížit špičkovému Fable 5 za poloviční cenu a míří hlavně na agentické kódování. Cena zůstává na 5/25 USD za milion tokenů, přibývají API novinky jako mid-conversation tool changes a automatické fallbacky.