Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Pro Android je dostupný Adobe Flash Player 10.2

Pro Android je dostupný Adobe Flash Player 10.2

Zprávičky Mobilní vývoj, Různé

Pro mobilní operační systém Android je v Android Marketu dostupný Flash Player ve verzi 10.2 (článek na blogu Adobe). Mezi vylepšení patří:

  • zvýšení výkonnosti pomocí lepšího využití hardwareových zdrojů, a to jak pro tablety s verzí Android 3.x, tak i zařízení s verzemi 2.2 a 2.3.
  • lepší integrace s prohlížečem v Android 3.x zajišťující jemnější posun stránky a větší možnosti pro tvůrce stránek s Flashem
  • automatická podpora pro dotykovou klávesnici na obrazovce pro příjemnější psaní textu

Podle článku na serveru Engadget je také znatelné zlepšení při přehrávání videa (byť kvalitnější video 720p stále nezvládá).

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Clawdbot (Moltbot): osobní AI agent, který vykonává práci za vás

AI
Komentáře: 1
Clawdbot, dnes známý jako Moltbot, není jen další chatbot – je to osobní AI agent, který umí přímo vykonávat úkoly, místo aby jen radil. Stačí mu zadat cíl, a on sám zpracuje e-maily, plánuje schůzky, vyhledává informace nebo spouští skripty. Open-source a self-hosted přístup zajišťuje plnou kontrolu nad daty i nástroji, a dává tak uživatelům možnost mít vlastního digitálního asistenta, který skutečně pracuje za ně.

Skutečná cena mikroslužeb: výkon, složitost a režie

Mikroslužby slibují flexibilitu, nezávislé nasazování a snadné škálování týmů. Ve skutečnosti však každé síťové volání přidává latenci, zvyšuje režii a komplikuje dostupnost. Tento článek ukazuje, proč i jednoduché workflow může být v mikroslužbách pomalejší než v monolitu, doplněno o čísla, kód a praktické tipy pro rozhodování mezi architekturami.