Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Workshop v Plzni: Funkcionální programování v PHP

Workshop v Plzni: Funkcionální programování v PHP

Zprávičky Různé

Nálepky:

Dne 20. října 2021 od 18 h pořádá firma RTsoft s.r.o. workshop na téma Funkcionální programování v PHP. Akce proběhne v restauraci U Salzmannů v Plzni v salónku v 1. patře. Pivo a občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma.

Na workshopu budou diskutovány možnosti aplikace funkcionálního programování na pokročilé kolekce v PHP, demonstrace imutability a budou prezentovány výhody funkcionálního programování. Rezervace místa je možná přes facebookovou událost , případně na e-mailu vitakova@rtsoft.cz. 

Strategie a AI jako klíč. Do Prahy přijely špičky technologického světa

WebExpo 2025 ukázalo, jak se tvoří budoucnost. Třídenní technologická konference WebExpo 2025 přivedla do Prahy světové i české experty, kteří nabídli inspiraci napříč obory. Hlavním tématem byla propojenost disciplín, význam AI a potřeba otevřenosti vůči novým výzvám – včetně podpory legální imigrace. Ukázalo se, že inovace vznikají nejen v Silicon Valley, ale i tam, kde se nebojíme myslet jinak.