Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » WebExpo 2013 začalo s prodejem vstupenek, vše je v angličtině

WebExpo 2013 začalo s prodejem vstupenek, vše je v angličtině

Zprávičky Webdesign

Letos 19. – 21. září proběhne na VŠE další ročník populární webařské konference WebExpo. Dnes ráno byl zahájen předprodej vstupenek. Prvních 200 vstupenek je za zlevněnou cenu (3900 + DPH, studenti mají slevu). Jelikož letošní ročník bude mezinárodní, všechny informace včetně newsletteru a konferenčního webu jsou pouze v angličtině. I podíl zahraničních řečníků bude letos větší.

webexpo

Celý program zatím není dostupný, ale už teď je známo 25 řečníků spolu s názvy jejich přednášek. Další informace najdete v newsletteru a na webu konference.

Komentáře

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav Holaň

Kdo máte zájem mám k dispozici jednu volnou vstupenku za cenu Early Bird. http://www.prolupen.cz/webexpo-2013

Jak dnes vybrat hosting?

Výběr hostingu v roce 2026 už není jen o ceně za měsíc. Ovlivňuje rychlost webu, jeho stabilitu, bezpečnost i to, jak snadno zvládne růst návštěvnosti. Sdílený hosting, VPS nebo cloud? V článku se podíváme na realistické scénáře, konkrétní poskytovatele i časté chyby, které vás mohou stát čas i peníze.

TypeScript 6.0 Beta – detailní rozbor všech změn

TypeScript 6.0 Beta nepřináší záplavu nových jazykových funkcí, ale představuje zásadní přechodovou verzi před přepsáním kompilátoru do jazyka Go. Mění výchozí nastavení, odstraňuje historické přežitky a zavádí determinističtější chování typového systému. Pro většinu projektů půjde o evoluční upgrade, pro některé ale může znamenat nutnost vyčistit roky starou konfiguraci před příchodem TypeScriptu 7.0.