Vývojářský festival DevFest Praha 2013 není jen o přednáškách

GUG.cz ve spolupráci s českou pobočkou Google pořádá v sobotu 23. listopadu 2013 v Národním domě na Vinohradech podzimní vývojářský festival DevFest Praha 2013. Těšit se můžete na den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu (v uvedeném pořadí).

Registrace je povinná, ale vstup je úplně zadarmo. -Registrovat se-

devfest

Z Googlu tentokrát přijede přednášet Danut Enachioiu , který se věnuje interním systémům Googlu. Jeho kolega Filip Hráček přiblíží jazyk Dart. Těšit se můžete i na Michala Špačka a téma online bezpečnost, Rikiho Fridricha s Robinem Pokorným a jejich vývoj pro Chrome, Františka Fuku, který poodkryje taje jazyka Lua, a mnoho dalších skvělých lidí.

Organizátoři festivalu DevFest se snaží již tradičně dát důraz na doprovodný program, přičemž v plánu jsou jak ověřené, tak i nové věci. Navštívit můžete například #FailCon, neboli rychlé, inspirativní talky úspěšných lidí o svých životních nebo pracovních failech, FightClub, tedy realtime souboj vývojářů mobilních aplikací, či GUGCamp, přehlídku nejzajímavějších aplikací, využívajících libovolnou Google technologii. Přichystána je i řada dalších věcí, které teprve čekají na zveřejnění.

Více informací získáte na webu www.DevFest.cz, GUG.cz nebo na G+ kanále GUG.cz. Bezplatnou registraci naleznete na http://goo.gl/UOYCxs.

(Zaslal Pavel Vybíral)

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=10035