Vylepšete vaše frontendové dovednosti na dalším Reactive Online Meetupu 2. března

První Reactive Online Meetup roku 2021 se zaměří na frontend. Jako řečníci vystoupí vývojáři Jakub Kopřiva z Mews a Samuel Snopko ze Storyblok. Zatímco jeden představí možnosti řešení problému při adaptaci TypeScriptu, druhý vás zapálí pro Nuxt.js. Na meetup se můžete připojit pomocí ZOOM webináře v úterý 2. března v 19.00. 

Jakub Kopřiva a jeho tým narazili při adaptaci TypeScriptu do jejich projektu na problém jak definovat typy pro data, která můžou být potenciálně nedefinované. Jak si s problémem nakonec poradili? Víc řekne Kopřiva ve své přednášce Connecting optional data into strongly typed components using TS.

Slyšeli už jste o Nuxt.js, headless CMS nebo JAMstack? Pokud ano, neměli byste si nechat ujít talk Samuela Snopka Fast & Furious – Going headless with Nuxt.js!, ve kterém vám ukáže, jak napojit a nasadit váš Nuxt.js projekt s headless CMS za pár sekund.

Připojte se na meetup pomocí linku na ZOOM webináře v úterý 2. března v 19.00 a zaregistrujte se na speciální Slack channel, kde můžete diskutovat přímo s řečníky a získávat informace přímo od organizátorů meetupu.

Zdroj: https://zdrojak.cz/?p=24255